Przewoźnik paczek Polska Holandia

Nadanie paczki za granicę wiąże się często z ryzykiem uszkodzenia przesyłki, bądź wysoką opłatą w przypadku wysyłania przedmiotów o niestandardowych wymiarach. Jeśli potrzebujesz przesłać listy, dokumenty, paczki o różnej wadze, a nawet rower lub skuter do Holandii i zależy Ci na zaufanym przewoźniku, skontaktuj się z nami. Bezpieczny przewóz nawet delikatnych pakunków nie jest dla nas wyzwaniem — dzięki bezpośredniej podróży busem z punktu A do punktu B nie narażasz przedmiotów na rzucanie w sortowniach czy punktach przeładunkowych, a tym samym masz pewność, że adresat otrzyma paczkę w nienaruszonym stanie.

redlineprzewozy

Przewoźnik paczek Polska-Holandia

Firma przewozowa RedLine oprócz przewozu osób specjalizuje się również w dostarczaniu paczek na międzynarodowej trasie Polska-Holandia. Jako doświadczony przewoźnik oferujemy bezpieczne przekazanie listów, przekazów pieniężnych, rowerów, skuterów oraz pakunków różnej wielkości bezpośrednio na adres odbiorcy w takich miastach jak Almelo, Zwolle, Amsterdam, Rotterdam, Haga, Ede, Bergen, Breda, Tilburg, Enschede, Hengelo, Arnhem, Venlo, Eindhoven czy Moastricht. Każda paczka jest przez nas dokładnie zabezpieczana, dlatego możesz mieć pewność starannie wykonanej usługi.

Dlaczego warto wysyłać paczki do Holandii busem?

Bezpieczny przekaz paczki do rąk odbiorcy, a także profesjonalny transport na trasie międzynarodowej do największych miast Holandii to jedna z naszych specjalności. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie pakunki powierzone naszej firmie dostarczyć do adresata w jak najszybszym czasie od nadania. Zachęcamy do kontaktu Klientów zainteresowanych przewozem paczek, rowerów i skuterów z Polski do Holandii. Oferujemy przejrzysty cennik, a w przypadku przesyłek wielkogabarytowych — powyżej 160 kg, koszt ustalamy indywidualnie.