Busy Polska - Niemcy Codziennie

Niemcy (czy też Republika Federalna Niemiec, w skrócie RFN) jest jednym z 7 państw, z którymi graniczy Polska, nic więc dziwnego, że jest jednym z najczęstszych celów wyjazdów zarówno w celach zarobkowych, jak i turystycznych. Jest to państwo federacyjne ze stolicą w Berlinie (będącym jednocześnie jego największym miastem), położone w zachodniej i środkowej Europie. Niemcy są zarówno najludniejszym państwem wchodzącym w skład Unii Europejskiej, ale też najważniejszym z politycznego i gospodarczego punktu widzenia państwem w Europie. Poza Unią Europejską jest także członkiem ONZ, NATO, OECD, G20 i G7 (czyli grupy 7 najbardziej wpływowych państw świata), należy do strefy Schengen i strefy euro. Tuż po Stanach Zjednoczonych Niemcy stanowią drugi kraj docelowy światowych migracji, nic więc dziwnego, że także sporo Polaków właśnie z tym miejscem związało swoją przyszłość.
Niemcy są także atrakcyjnym celem pod względem turystycznym. Turystów przyciąga nie tylko tętniący życiem Berlin czy słynąca chociażby z corocznego święta piwa – Oktoberfestu – Bawaria, ale także zamki i pałace Saksonii, liczne parki rozrywki, cuda przyrody u wiele innych atrakcji.

redlineprzewozy
redline-przewozy

Dlaczego my?

Ponieważ Niemcy są niezwykle popularnym kierunkiem podróży, równie dużo przewoźników oferuje swoje usługi na trasie Polska – Niemcy. Dlaczego warto postawić na nas? Przede wszystkim dla nas znaczenie ma każdy klient, dlatego też wszyscy bez wyjątku traktowani są w sposób indywidualny, z należytym szacunkiem i przyjaznym nastawieniem. W zależności od tego, dokąd pragniesz się udać trasa zająć może od kilku do kilkunastu godzin, dlatego też przywiązujemy dużą wagę do twojego komfortu i wygody.

W trakcie jazdy zapewniona jest odpowiednia liczba postojów, w razie zajścia takiej konieczności istnieje możliwość modyfikacji założonego odgórnie planu.

Nasi kierowcy dbają nie tylko o przyjazną atmosferę i wygodę klientów, ale także o najwyższe bezpieczeństwo. Stosują się zarówno do przepisów obowiązujących w Polsce, jak i na terenie Niemiec. W razie potrzeby mogą także służyć pomocą w kwestiach związanych z zagranicznym wyjazdem. Nie bez znaczenia są także konkurencyjne koszty przejazdu, zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że u nas w cenie dostajesz nie tylko przejazd, ale także gwarancję bezpieczeństwa oraz wygodę podczas jazdy.