Bus Polska - Holandia

Królestwo Niderlandów to państwo położone na dwóch kontynentach, w Ameryce Południowej oraz w Europie. Jest to kraj o dosyć dużym znaczeniu pod względem gospodarczym i politycznym, należy do kluczowych organizacji międzynarodowych (między innymi Unii Europejskiej, Organizacji Narodów Zjednoczonych, Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego czyli NATO itd.), na jej terenie znajdują się siedziby Stałego Trybunału Arbitrażowego, Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości czy Międzynarodowego Trybunału Karnego Europejska część Królestwa Niderlandów – Holandia – stanowi gęsto zaludniony obszar, popularny cel zarówno w kwestiach zawodowych, jak i turystycznych, także wśród Polaków. Kolorowe pola tulipanów, setki rowerów, romantyczne kanały, pyszne sery… to tylko niektóre z powodów, dla których wiele osób obiera Holandię za cel wyjazdu.
Polacy bardzo często znajdują tam także zatrudnienie, jako że uważani są za świetnych specjalistów i pracowitych ludzi. Powodów, żeby odwiedzić ten kraj jest oczywiście o wiele więcej. Bez względu na to, jakie są twoje pobudki – warto wybrać się tam z nami.

redlineprzewozy
redline-przewozy

Dlaczego my?

Holandia, jako że jest to jeden z najpopularniejszych kierunków zarówno migracyjnych, jak i turystycznych, ma dosyć dobre połączenie z Polską zarówno drogą lądową, jak i powietrzną. Jedną z najlepszych form podróży jest przejazd busem. Mimo, że inne środki transportu mogą być szybsze, przejazdy busem mają kilka plusów, których im brakuje. Po pierwsze opcja ta daje możliwość wprowadzenia modyfikacji do obranej trasy, również w trakcie jazdy.

Możliwe jest także między innymi wykonanie dodatkowych postojów.

To oczywiście nie wszystko. Ponieważ bardzo często osoby podróżujące na trasie Polska – Holandia dzielą swoje życie na te dwa państwa duże znaczenie ma możliwość zabrania ze sobą sporego bagażu, za którego nie trzeba uiszczać dodatkowych horrendalnych sum. Duże znaczenie ma oczywiście sam koszt przejazdu – busy wypadają pod tym względem najbardziej atrakcyjnie. Bardzo wielu przewoźników oferuje swe usługi na trasie Polska-Holandia. Tym, co wyróżnia nas spośród innych jest indywidualne podejście do klienta oraz fakt, że poza bezpieczeństwem i komfortem podróży staramy się także o to, aby atmosfera w tracie jazdy była jak najbardziej pozytywna.

Bus z Polski do Holandii

Przewóz osób Holandia-Polska i Polska-Holandia to jeden z głównych filarów naszej działalności. Wybierając podróż z RedLine, masz gwarancję wygody, bezpieczeństwa oraz wyboru jak najkrótszej trasy — wszystko po to, aby wielogodzinna jazda przebiegła w sposób komfortowy i przyjemny. Dysponujemy flotą nowoczesnych samochodów wyposażonych w klimatyzację i ergonomiczne fotele. Doświadczeni kierowcy dokładają wszelkich starań, aby cały przejazd przebiegał w spokojnej, przyjaznej atmosferze.

Busy Polska-Holandia od drzwi do drzwi

Niezależnie od powodów, dla których wybierasz się w podróż Polska-Holandia, oferujemy transport od drzwi do drzwi tak, aby zagwarantować Ci przejazd bez zbędnych przesiadek i postojów. Odbierzemy Cię ze wskazanego miejsca na trasie naszego busa, a następnie wysadzimy dokładnie w tym miejscu, w którym potrzebujesz. Tym samym zaoszczędzasz czas i nie musisz po długiej podróży szukać przewozów publicznych czy taksówek, by dostać się z ciężkim bagażem do miejsca docelowego.

Przewozy Holandia-Polska

Oprócz dojazdu na miejsce oferujemy powrót naszymi busami. W Holandii wyjeżdżamy z takich miast, jak Almelo, Zwolle, Amsterdam, Rotterdam, Haga, Ede, Bergen, Breda, Tilburg, Enschede, Hengelo, Arnhem, Venlo, Eindhoven, Moastricht, przejeżdżamy niemal całą Polskę, aż do województwa lubelskiego. Nie ma Twojej miejscowości w wykazie miast? Napisz do nas! Staramy się dopasować trasę tak, aby jak najlepiej spełniać oczekiwania Podróżnych.

Przewóz osób Polska-Holandia w atrakcyjnych cenach

Konkurencyjny cennik przewozu osób na trasie Polska-Holandia, doświadczeni kierowcy i profesjonalna obsługa Klientów stawiają nas w czołówce firm transportowych organizujących trasy międzynarodowe. Potrzebujesz nadać paczkę do Holandii? Sprawdź naszą ofertę przewozu paczek i listów! Zapraszamy do kontaktu!